ده اقدام عاشقانه که شما را به هم نزدیک‌تر می‌کند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ده اقدام عاشقانه که شما را به هم نزدیک‌تر می‌کند

[/vc_column_text][vc_column_text]

ایجاد فضای عاشقانه در رابطه، چیزی است که هرکسی در مورد آن فکر می‌کند، اما تعداد کمی از مردم آن را انجام می‌دهند. شاید به این دلیل است که قبل از انجام کار در مورد آن فکر نمی کنند. در اینجا ده «اقدام عاشقانه» است که می‌توانید آن ها را برای همسر خود انجام دهید و رابطه را عاشقانه‌تر کنید.

  • صبحگاه خود را با آوردن یک فنجان قهوه برای همسر خود، درحالی‌که او هنوز در رختخواب است، خاص کنید. اگر مایل هستید می‌توانید صبحانه را نیز در رختخواب سرو کنید. با این کار، شما همسر خود را محبوب می‌سازید و او مهربانی را به شما بازمی‌گرداند.
  • در انتهای روز کاری، زمانی را اختصاص دهید و با در آغوش گرفتن و ابراز محبت، آن روز را برای یکدیگر فوق‌العاده خاص کنید. هر دو در طول شب احساس می‌کنید که رابطه عمیقی بین شما ایجادشده است. همچنين به ياد داشته باشيد که در طول روز هم همسر خود را با مهربانی لمس کنید و این فقط محدود به زمانی که رابطه عاشقانه دارید، نباشد.
  • در طول هفته، زمانی را اختصاص دهید و یک قرار ملاقات رمانتیک را برنامه‌ریزی کنید. شما می‌توانید یک اتاق در یک هتل محلی بگیرید یا برنامه‌ریزی کنید که خانه را به خود اختصاص دهید. انتظار می‌رود این شیوه باهم بودن، جرقه‌ای به زندگی عاشقانه شما اضافه کند.
  • هر زمان که می‌توانید، زمانی را برای توجه کامل به همسر خود اختصاص دهید تا با شما صحبت کند. هر چیز دیگری که مشغول آن هستید را کنار بگذارید، با همسر خود رودررو بنشینید و به او بگوئید «دوست داری در مورد چه چیزی صحبت کنی؟» به همسر خود این حس را بدهید که او را دوست دارید و برای شما مهم است.
  • گهگاه به همسر خود بگویید که شگفت‌انگیز، زیبا یا دوست داشتنی است. ما همه در مورد ظاهر خود شک و تردید داریم و شنیدن این‌که برای شریک زندگی خود جذاب هستیم، بخش مهمی از ایجاد یک رابطه عاشقانه است.
  • صبح قبل از ترک خانه به همسر خود بگویید تا زمانی که به خانه برمی‌گردید، اشتیاق دیدن او را دارید. هرگز خانه را بدون قدردانی از همسر خود و یا بدون گفتن «دوستت دارم» ترک نکنید.
  • وقتی که تنها خرید می‌روید، یک «هدیه شگفت‌انگیز» کوچک برای همسر خود بگیرید. زمانی که همسرتان احساس خوبی ندارد، آن هدیه را به او بدهید. این یک عمل غافلگیرکننده و شگفت‌انگیز از عشق است و برای مدت بسیار طولانی به یاد می ماند.
  • اگر همسرتان روز سختی داشته، او را برای صرف غذا به بیرون دعوت کنید. اگر او معمولاً آشپزی انجام می‌دهد، این یک تغییر خوشایند و نشانه‌ای از قدردانی شما خواهد بود. اگر در محل کار دچار استرس می‌شود، این کار، راهی عالی برای جدا کردن او از یک روز سخت خواهد بود.
  • خودتان باشید و برای بیرون آمدن از یکنواختی، تغییرات کوچکی را در فرصت مناسب ایجاد کنید. برای مثال همسر خود را برای قدم زدن در ساحل برای ناهار یا شام دعوت کنید. این کار، زیبا و عاشقانه است و انجام آن بسیار ساده است. اگر می‌خواهید کمی عجیب‌وغریب باشد، می‌توانید شب را بیرون از خانه سپری کنید و فردا بعد از صرف صبحانه به خانه بروید.
  • برای همسر خود چند تا گل رز بگیرید. گلبرگ‌‌های یکی از آن ها را بر روی زمین قرار دهید و به اتاق‌خواب بروید و چندین گلبرگ هم روی رختخواب قرار دهید. گلهای دیگر را در یک گلدان بر روی پا‌تختی قرار دهید. همسرتان هرگز این کار شما را فراموش نخواهد کرد. البته این‌ کار به‌شدت عاشقانه است، بنابراین تا زمانی که برای یک‌شب پرشور آماده نباشید، آن را امتحان نکنید.

سعی نکنید همه‌چیزهایی را که لیست کرده‌اید، در همان هفته تا آخر انجام دهید. یک ماه ممکن است تعداد زیادی از آن‌ها را انجام دهید و زمانی هم نتوانید خیلی از آن‌ها را انجام دهید. این ایده‌ها فقط کمی کمک می‌کنند تا شما شروع به کارکنید. وقتی شما راه بیفتید، ایده‌های بیشتری خودبه‌خود به ذهنتان می‌آید.

وقت گذاشتن برای ایجاد فضای عاشقانه در رابطه خود، بزرگ‌ترین اقدام برای ایجاد یک زندگی عاشقانه است. حتی اگر شما فکر می‌کنید که ایده‌های شما احمقانه است ولی همسر شما از میزان وقتی‌که برای انجام کار عاشقانه برای او صرف کرده‌اید، هیجان‌زده خواهد شد. به یاد داشته باشید، این کار ازنظر همسر شما باارزش است.

برگرفته از مقاله دکتر بارتون گلداسمیت

تناسب هیجانی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات

Call Now Buttonتماس بگیرید